Atlas Anatomicus
Roberti Froriepi, Partium Corporis Humani per Strata dispositarium Imagines, in Tabulis XXX, Ab Augusto Andorffo Delineatas Ferroque Incisas, Exhibens, Edito Pa Quinta non Mutata, Lipsiae, Voigt & Günther, Stahlstichtafel, partiell stockfleckig, Einband gerieben 2. Hälfte 19. Jhdt.
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.03.2018 - 15:45
- Dosažená cena: **
EUR 60,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Atlas Anatomicus
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |