Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Knabenbildnis", Öl auf Karton 63,5 x 52,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:45
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |