Hedi Langer *
(Feldkirchen 1950-?) "Aktstudien", signiert, datiert 2005, Acryl auf Leinwand, 60 x 50 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hedi Langer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |