Alfons Purtscher *
(Klagenfurt 1885-1962 London) "Pferdestudie", signiert A Purtscher, datiert 1923, Kohle auf Papier, 29 x 39 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:45
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Alfons Purtscher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |