Hinterglasbild
Süddeutsch Ende 18. Jhdt., "Beweinung Christi unter dem Kreuz", ca.26 x 19 cm, Farbreduktion, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Hinterglasbild
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |