Wilhelm Höhnel *
(Linz 1871-1941) Feierabend, signiert, datiert: Wilh. Höhnel 1919, rückseitig geritzt bezeichnet, Öl auf Leinwand, ca. 33 x 44,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.185,-
EUR 2.000,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Wilhelm Höhnel *
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)