Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Heuernte, rechts unten signiert: F. X. Weidinger, Öl auf Karton, ca. 34 x 38 cm, gerahmt (CW) Ruf 800
Expert: Christian Wiesinger
15.05.2018 - 15:00
EUR 1.600,- do EUR 2.200,-
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-