Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Bei Zwettl, bezeichnet, signiert, datiert: Ernst Balluf (19)78, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 20 x 37,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: