Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Schloss am Kanal, monogrammiert: H. K., Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 46 x 62,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: