Brillant Diamant Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Brillant, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,55 ct, RW 53, 4,3 gøg4
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
26.04.2018 - 11:22
- Vyvolávací cena:
Brillant Diamant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.04.2018 - 11:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.04. - 26.04.2018 |