Brillantsolitär ca. 0,35 ct
Gold/ Weißgold 585, RW 51, Widmungsgravur, leichte Tragespuren 1,5 gøG2
02.05.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantsolitär ca. 0,35 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Obrazy, klenoty a náramkové |
Datum: | 02.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 13.04. - 01.05.2018 |