Altschliffdiamant Ohrringe zus. ca. 0,40 ct
Gold/Weißgold 585, 2,1 g, 1 Stein beschädigtøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
24.04.2018 - 16:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.04.2018 - 16:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |