Konvolut Schmuck um 1900
Metall, tlw. golddoubliert, u. a. Angehänge, Medaillons, Halsketten, beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
24.04.2018 - 16:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Konvolut Schmuck um 1900
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.04.2018 - 16:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |