Brillantring ca. 0,45 ct
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 70, 49,7 gøg50
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
23.04.2018 - 16:20
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Brillantring ca. 0,45 ct
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.04.2018 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.04. - 23.04.2018 |