Brillantarmkette
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,45 ct, Rubine, Saphire, Smaragde, Länge ca. 19 cm, ital. Beschauzeichen, 34,2 gøG34
26.04.2018 - 11:31
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Brillantarmkette
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.04.2018 - 11:31 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.04. - 26.04.2018 |