Brillantcollier zus. ca.1,00 ct
Gold 750, Länge ca. 42 cm ital. Beschauzeichen, 60,3 g øG60
26.04.2018 - 11:31
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.04.2018 - 11:31 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.04. - 26.04.2018 |