Brillant-Herrenring
Gold 585, Brillanten mit Achtkantdiamanten zus. ca. 0,35 ct, 9,5 g, RW 61, Tragespurenøg10
19.04.2018 - 11:48
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillant-Herrenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.04.2018 - 11:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.04. - 19.04.2018 |