Párové dekorativní vázy
porcelán, čtvercová základna, balustrové tělo se dvěma uchy s maskarony, na plášti plastické, pestře dokolorované figurální motivy podle antických předloh, bohatě zlaceno, Německo, Volkstedt - Rudolfstadt, nepravá značka Neapole, počátek 20. století, výška 40 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Párové dekorativní vázy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |