Párové dvouuché vázy v empírovém stylu
porcelán, pestře malovaný, hranolová základna, zvonovitá váza s rozšířenou základnou se dvěma uchy, zelený fond, oválné medailony s pestře malovanými květy, bohatě zlaceno, Francie, poč. 20. století, výška 47 cm, zlacení otřeno (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |