Rodinný koncert
porcelán, pestře malovaný a zlacený, oválná základna s erbem s liliemi a královskou korunou, na základně sedící dáma hrající na křídlo s kavalírem, stojící kavalír a sedící dáma se dvěma dětmi, Německo, Volkstedt - Rudolstadt, modrá značka pod glazurou, 1. čtvrtina 20. století, 55 x 36 cm, výška 33 cm, lehce poškozeno - lepený pult křídla, poškozená korunka a krajky (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Rodinný koncert
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |