Dekorativní váza s víkem
porcelán, kruhová základna, tvar urny se dvěma uchy, víko s úchytkou, světle zelený fond, jemně zlaceno, pestrá malba kytice, Berlín, modrá značka žezla pod glazurou, červená značka KPM, konec 19. století, výška 48 cm, restaurované ucho (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Dekorativní váza s víkem
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |