Čís. položky 302

Konvolut 6 grafických listů

Konvolut 6 grafických listů, obsahuje tyto listy: John Jiří (Třešť 1923 – 1972 Praha), bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří John 1966, lept/papír, 12,5 x 9,5 cm; Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936), Bez názvu, signováno dole uprostřed tužkou Anderle, kombinovaná grafická technika/papír, 6 x 13 a 13,5 x 8,5 cm (soutisk dvou štočků na jednom listu); Tomanová Emilie (Praha 1933 - 1994 Praha), Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou E. Tomanová, lept/papír, 16,5 x 6,5 cm; Jené Edgar (1904 - 1984), Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou Ed. Jené, lept a akvatinta/papír, 19,5 x 14,5 cm; Tomanová Emilie (Praha 1933 - 1994 Praha), Loď, signováno vpravo dole tužkou E. Tomanová, lept a suchá jehla/papír, 12 x 8 cm; Středoevropský malíř 2. pol. 20. století, Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou nečitelně, datováno 67, lept/papír, 23 x 29,5 cm (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Konvolut 6 grafických listů

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.