Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)
Tři ptáci, signováno a datováno vpravo dole tužkou Ota Janeček 1948, vlevo dole číslováno a popsáno tužkou 31/33 Tři ptáci, lept a akvatinta/papír, 15,5 x 24,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |