Lhoták Kamil (Praha 1912 - 1990 Praha)
Krajina s balonem, signováno a datováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 1973, vlevo dole popsáno tužkou autor. tisk, litografie s podtiskem/papír, 42 x 28 cm, lehce poškozeno, pasparta, sklo (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |