Medek Mikuláš (Praha 1926 - 1974 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou M. Medek 70, uhel/papír, 21,5 x 17,5 cm (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |