Istler Josef (Praha 1909 - 2000 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 45, vlevo dole datováno a číslováno 1945 - 12/ 1979 - 4/4, akvatinta/papír, 26,5 x 22 cm (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |