Liesler Josef (Vidolice 1912 - 2005 Praha)
Tanečnice, signováno a datováno vpravo dole Liesler 45, tuš a akvarel/papír částečně fixovaný na podkladovém kartonu, 33,5 x 19,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |