Marková Cecilie (Kyjov 1911 - 1998 Kyjov)
Bez názvu, nesignováno, datováno 6. 1. 57, barevné tužky/papír,43,5 x 32 cm (výřez pasparty), v pravém dolním rohu skvrny na papíře, pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |