Marková Cecilie (Kyjov 1911 - 1998 Kyjov)
Bez názvu, signováno a datováno dole uprostřed C. Marková 6. 3. 49, tužka/papír, 43 x 29 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |