Žufan Bořivoj (Praha 1904 - 1942 Praha)
Kytice, signováno vlevo dole Bořivoj Žufan, kombinovaná technika/papír, 99 x 71,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |