Seifarth Oskar (Praha 1884)
Před chalupou, signováno vlevo dole O. Seifarth, tuš a běloba/papír fixovaný na podkladovém papíře, 33,5 x 24,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Seifarth Oskar (Praha 1884)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |