Hála Jan (Blatná u Českých Budějovic 1890 - 1959 Važec)
Dívka s vědrem, signováno a datováno vlevo dole J. Hála 1933, tuš, tužka a akvarel/papír, 38 x 25,5 cm (výřez pasparty), na papíře drobné skvrnky, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |