Tschinkel Augustin (Praha 1905 - 1983 Kolín nad Rýnem)
Eden, signováno a datováno vpravo dole tužkou Tschinkel 22, linoryt/papír fixovaný na podkladovém papíře, 17 x 14 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
Provenience: majetek spisovatele a uměleckého kritika Johannese Urzidila (1896 - 1970)
majetek literárního kritika a překladatele Josefa Matouše (1881 - 1971) - získáno darem od Johannese Urzidila
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |