Černý Karel (Brno 1910 - 1960 Praha)
Pohár s fialkami, signováno a datováno vpravo dole s věnováním (částečně odstraněné) K. Černý 16 IV 44, akvarel/papír, 26 x 19,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |