Kupka František (Opočno 1871 – 1957 Puteaux)
List z Písně písní, signováno ve štočku vpravo dole Kupka, barevný dřevoryt/papír, 23 x 23 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |