Rousseau Theodore - připsáno (1812 - 1867)
Montmartre, nesignováno, vpravo dole popsáno Mont - Martre ... Paris, tuš a tužka/papír fixovaný na kartonu, 10 x 14,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |