Aleš Mikoláš (Mirotice 1852 - 1913 Praha)
Návrh na sgrafito, signováno a datováno vpravo dole Aleš 1896, uhel/papír fixovaný na plátně, 179,5 x 67,5 cm, poškozeno (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |