Kroupa Václav (Praha 1825 - 1895 Praha)
Horská krajina, signováno vpravo dole W. Kraupa, akvarel/papír, 28,5 x 21,5 cm pasparta (Šm)
Provenience:
Waldesova obrazárna, inv. č. 1373 (zkonfiskováno), Národní galerie v Praze, inv. č. K 6249, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka
26.05.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |