Dughet Gaspard - připsáno (1615 - 1675)
Vila v Campagni, nesignováno, rudka/papír fixovaný na druhotném papíře, 15,5 x 19,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |