Darnaut Hugo (1851 - 1937)
Pole za oborou, signováno vlevo dole H. Darnaut, olej/plátno fixované na kartonu, 28 x 42 cm, lehce poškozený (Šm)
Provenience:
majetek Augusta Ritter von Albrecht-Hönigschmied
Aukce Dorotheum Vídeň, 27.05.1938, pol. 163;
Private collection Czech Republic
Děkujeme Mag. Heinzi Neumannovi za odbornou pomoc při katalogizaci tohoto díla
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Darnaut Hugo (1851 - 1937)
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |