Gedlek Ludwig (Krakov 1847 - 1904 Vídeň)
Návrat z Moskvy roku 1812, signováno a popsáno vpravo dole Ludwig Gedlek Wien, na zadní straně popsáno Rückzug aus Moskau i. J. 1812, olej/plátno, 42 x 68 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 220.000,-
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |