Pravděpodobně italský malíř 18. století
Bitevní scéna, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 111,5 x 162 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 200.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |