Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století
Pieta, nesignováno, olej/měď, 18 x 13,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
26.05.2018 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |