Středoevropský malíř 18. století
Panna Maria, nesignováno, olej/dřevo, 48,5 x 37 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |