Bornemisza László (1910 - 1995)
Sicilská mafie, signováno vpravo dole L. Bornemisza, akryl/plátno, 99,5 x 129,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |