Wenig Adolf (Praha 1912 - 1980 Praha)
Zátiší na stole, signováno a datováno vpravo nahoře Adolf Wenig 1938, olej/plátno, 52 x 67,5 cm, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |