Bílek Alois (Slupy u Tábora 1887 – 1961 Praha)
Dívky u vody, signováno vpravo dole ABílek, olej/plátno, 33 x 41 cm, lehce poškozená malba a rám Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |