Körber Adolf (Praha 1887 - 1967 Jestřebice)
Dívka z Klenčí, signováno a datováno vpravo dole Adolf Körber 1929, olej/plátno, 120 x 99 cm, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |