Gödl - Brandhuber Lily (Nové Vrbno 1875 - 1953)
Pošmourný den, signováno vpravo dole Lily Gödl - Brandhuber, nedatováno (1912), olej/plátno, 41 x 60,5 cm, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |