Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha)
Procesí před kostelem, nesignováno, olej/plátno fixované na kartonu, 52 x 41 cm, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |